UNIA GALAXY

Forum sojuszy należących w UNII

Ogłoszenie

!Nowe ustalenia od Senrix'a i Harry'ego ;) !
Forum : Sprawy Bieżące ----> I Zlot Założycielski Unii. Dyskusja o tym czym ma być unia.

#1 2010-10-24 14:19:12

 [K B]leyto

Administrator

6284866
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 63
Punktów :   

REGULAMIN FORUM

1) Każdy zarejestrowany członek forum musi przestrzegać praw które zostały utworzone w celu bezpieczeństwa a także spójności współpracy miedzy sojuszami i jego członkami

2) Każdy założyciel sojuszu dostaję range na forum jako administrator, zaś jego zastępca dostaje rangę moderatora forum.

3) Każdy nowy przystępujący sojusz po otrzymaniu powyższej rangi dla założyciela i jego zastępcy musi odnotować nazwę graczy w temacie "poufne" w celu analizy graczy nowo zarejestrowanych.
a) mato na celu zmiany rangi jeśli gracz przynależy do danego sojuszu z nie "zweryfikowany" na rangę "przynależny do unii"
b) każdorazowe przyjęcie gracza do sojuszu lub jego usunięciu musi być skorygowane w liście graczy sojuszy które będzie umieszczone w temacie "poufne".
c) administrator danego sojuszu jak i moderator (założyciel danego sojuszu lub jego zastępca) ma obowiązek niezwłocznie usunąć gracza takiego z użytkownika forum
d) powyższe umieszczenie graczy w temacie "poufne" pozwoli na unikniecie błędu niezweryfikowania danego gracza należącego do sojuszu który tworzy unię.

4)Żaden z założycieli jak i zastępców nie udziela informacji odnośnie unii, przynależnych do niej sojuszy, jak i graczy, osobom trzecim
a) wszelkiego rodzaju odstępstwa będą surowo karane poprzez usunięcie z unii

5) każdy zarejestrowany na forum musi posiadać login zgodny z wymogami czyli tag i nazwę gracza np [yy]xxxxx gdzie y to tag sojuszu a xxxxx nazwa gracza

6) każdy gracz jest zobowiązany do aktywności na forum

7) W forum obowiązuje kultura słowa a także odnoszenie się z szacunkiem do użytkowników forum

8) Od powyższych postanowień regulaminu istnieje możliwość odwołania jeśli dany gracz czuje pokrzywdzenie konta.
- ewentualny wniosek o zmiany proszę słać do kadr do tego upoważnionych z prośbą o zmiany.
- w/w punkty regulaminu zostały stworzone przez sojuszników, opracowanie zostaje normowane na bieżąco.



Prawa utworzone przez LEYTO. Prawo do zmian mają Administratorzy jak i moderatorzy


Jakie założenie masz?? proste.. Walczyć i wygrywać....

Offline

 

#2 2010-10-24 14:23:32

[RoP]Bum bum

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 54
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

Nie mam zastrzeżeń co do regulaminu zgadzam się z nim.

Offline

 

#3 2010-10-24 14:41:03

 [GLD] Falconett

Administrator

28200044
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

Podpisuje się pod Bum bum, też nie mam żadnych zastrzeżeń. GangLanD [GLD]

Offline

 

#4 2010-10-26 22:39:02

[LOG] HarryOttonIII

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

A wedlug mnie powinien taki regulamin powstac podczas obrad. A zeby bylo latwiej, to niech kazdy z sojuszy przygotuje swoje propozycje poszczegolnych punktow a na zebraniu zostana one omowione i poddane glosowaniu, poniewaz kazdy regulamin powinien powstac w porozumieniu z cala spolecznoscia.

Offline

 

#5 2010-11-07 12:49:22

 [K B]leyto

Administrator

6284866
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

Jednak by co kol wiek zmieniać należało by mieć podstawy. A one już są spisane. Zawsze można dodać punkt, podpunkt lub też zlikwidować


Jakie założenie masz?? proste.. Walczyć i wygrywać....

Offline

 

#6 2010-11-28 20:28:49

 [K B]Dennis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 20
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

Dla mnie jest spoko. Podstawy są genialne i nic bym nie zmienił Tak ap ropo to dlaczego niżsi  rangą członkowie dowiedzieli się o powstaniu unii miesiąc po jej powstaniu, a nie od razu, jak powstała ? Widzę, że osoby, które są tutaj zarejestrowane, rejestrowały się około 25-go października, a mamy 28 listopada.

Ostatnio edytowany przez [K B]Dennis (2010-11-28 22:16:14)

Offline

 

#7 2010-11-29 20:27:15

[K B]wolverin

Moderator

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 30
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

Bo nie wiedzieliśmy co jak z kim i czy wyjdzie ale wydaje mi się ze jest całkiem nieźle


Z resztkami tchu
Idę do przodu twardo
Schowany za swą gardą

Offline

 

#8 2010-11-29 20:43:51

[PIK]Senrix

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 72
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

nie wiem, ja z harrym nie odczuwamy jakoś naszego uczestnictwa w unii ...
trzeba razem wspólnie komuś wywołać wojnę aby całą unią ruszyć z pełną siłą...
a w ogóle - jak się nazywamy jako unia? bo był wątek dot. nazw ale odłożyliśmy to na potem.


[PIK] Polish Immortal Knights
"Per aspera ad astra - przez trudy do gwiazd"

Offline

 

#9 2010-11-30 00:37:58

[LOG] HarryOttonIII

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

Panowie... szczerze to to tak kiepsko poki co dziala... nie ma silnych podstaw zadnej konferencji... forum nie jest dobra droga wymiany zdan bo dlugo czeka sie na odpowiedzi. co innego konferencja(obojetnie gdzie) tam an bierzaca dyskutuje sie kazdy temat. musimy sie spotkac i od poczatku na "czystej kartce" wszystko zapisac, tak jakby jeszcze nic nie powstalo. Bo to co do tej pory powstalo to jak to chwycimy w rece to jest tak zadkie i niespojne ze przez palce przelatuje a na dloniach zostaje tylko paru czlonkow ze wszystkiuch sojuszy ktorzy cos chcia zrobic. Trzeba to zmienic! Do roboty

Offline

 

#10 2010-11-30 07:03:06

 [K B]leyto

Administrator

6284866
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

chwilowo jako temat zastępczy podałem pewne uwagi. Uważam że jest nas tulu iż każdy z założycieli jest w stanie czymś sie zająć [lub też zastępcy]. Wytypować nad czym dany sojusz ma pracować (i widzę tu falę pomysłów które będą), przedstawić po czym będą wybierane najlepsze rozwiązania. Nie jest musem byśmy wszyscy pracowali nad jednym i niczym jak to mówią "tam gdzie kucharek 6 niema co jesć ". Podzielmy tematy po założycielach niech pracują po czym jeśli skończą przedstawią swój projekt w tedy będą podstawy do których można coś dodać, odjąć lub zmienić pozdrawiam leyto


Jakie założenie masz?? proste.. Walczyć i wygrywać....

Offline

 

#11 2010-11-30 17:21:28

[PIK]Senrix

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 72
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

może zróbmy tak.
wszyscy wymyślmy co jest i czego nie ma i punkt po punkcie zacznijmy działać...


[PIK] Polish Immortal Knights
"Per aspera ad astra - przez trudy do gwiazd"

Offline

 

#12 2010-11-30 20:41:20

 [K B]leyto

Administrator

6284866
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

[PIK]Senrix cieszy mnie to że w końcu chcesz działać a nie mówić że nie widzisz unii , jednak ta wypowiedz nie tyczy sie tylko Ciebie bardziej interesuje mnie opinia innych założycieli gdyż nie widzę za wielkiej aktywności.


Jakie założenie masz?? proste.. Walczyć i wygrywać....

Offline

 

#13 2010-12-02 17:31:47

 [K B]Dennis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 20
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

Spoko, ale nie zapominajcie o graczach niższych rangą, a nie tylko założycieli. I jeszcze coś nie piszcie takich postów jak napisał HarryOttonIII z [LOG], czy Senrix z [PIK], bo już się zaczęło - 2 posty, że to jest rzadkie, że już nic nie wychodzi i mogę się prawie założyć, że zaraz takich postów będzie więcej. Póki co możemy pisać różne pomysły, działać itd., bo w końcu forum można moderować i oczyszczać, działać, a Wy piszecie jakby coś się stało, jakby już nic nie było ( oczywiście z całym szacunkiem do Was ). PO PIERWSZE DAJMY SOBIE CZAS, KONIECZNIE ! Dopiero zaczeliśmy. Nie wiem jeszcze HarryOttonIII, o jaką konferencję Ci chodziło, ale myślę, że forum jest najlepszym co mamy, bo nie musimy się wcale spieszyć. Na takiej konferencji może być chaos, bo będzie milion pomysłów, a tu można wszystko spokojnie napisać. I pamiętajmy, że mamy zamieszczać pomysły i działać, a nie wrzucać posty typu: "ale kicha", "nic się nie dzieje" Damy radę A poza tym mamy świetną unią, a to już jest początek.

Ostatnio edytowany przez [K B]Dennis (2010-12-02 17:37:19)

Offline

 

#14 2010-12-02 23:49:59

[LOG] HarryOttonIII

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: REGULAMIN FORUM

Zatem w kilku zdaniach:

Nie pisalem ze to jest kicha - napisalem rozbudowana wypowiedz z ktorej mozna wyniesc wiecej wartosci niz tylko to ze jest to kicha a wcale tak nie uwazam.
Dopiero zaczelismy tak? - wydaje mi sie ze to "powstalo" juz dosc dawno temu a wspolnie nic nie osiagnelismy jeszcze.
Konferncja na chacie wcale nie jest chaotyczna jezeli sie ja dobrze prowadzi. Kazde zebranie u mnie w sojuszu jest takim kanalem prowadzone i do tej pory nie bylo zadnych problemow. Wystarczy dobrze ulozona kolejka wypowiedzi i osoba ktora to poprowadzi.
Nic do tej pory nie zostalo ustalone wspolnie przez wszystkich czlonkow. Nie jest nas az tak duzo (mowie tu o liczbie sojuszy) zeby nie dalo sie wspolnie chociazby przeredagowac kazdego z punktow regulaminu(a wlasciwie to najlepiej utworzyc go od podstaw)
Pozatym jak juz pare razy pisalem forum jest wolnym srodkiem wymiany informacji. bardzo wolnym. tu przez pare miesiecy nic nie ustalilismy na chacie w pare godzin zrobimy cala podstawe tego tworu.
I zeby nie bylo wcale nie jestem pesymistycznie do tego nastawiony, wrecz przeciwnie, jak najbardziej chce to tworzyc ale razem, ze wszystkimi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cien-kage.pun.pl www.topeleven.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl www.zielonezycie.pun.pl www.klaczusxp.pun.pl