UNIA GALAXY

Forum sojuszy należących w UNII

Ogłoszenie

!Nowe ustalenia od Senrix'a i Harry'ego ;) !
Forum : Sprawy Bieżące ----> I Zlot Założycielski Unii. Dyskusja o tym czym ma być unia.

#16 2010-12-03 14:42:46

[K B]wolverin

Moderator

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 30
Punktów :   

Re: CZYM JEST UNIA

ja startowałem o zera i doszedłem do 700 pozycji ciężką pracą i wytrwałością stąd też wpis pod każdym moim postem


Z resztkami tchu
Idę do przodu twardo
Schowany za swą gardą

Offline

 

#17 2010-12-03 20:27:53

 [K B]leyto

Administrator

6284866
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: CZYM JEST UNIA

Ja również startowałem od 0 i jestem na 400 miejscu


Jakie założenie masz?? proste.. Walczyć i wygrywać....

Offline

 

#18 2010-12-14 01:28:40

[CnT] Krey

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: CZYM JEST UNIA

Na początek, jestem z wami krótko więc jeżeli jeszcze wszystkiego nie ogarniam to sory:)
Wracając do tematu, czytając forum nie natknąłem się na jakieś większe konkrety, a lubię widzieć jak coś powstaje z niczego.
Na początek pewien pomysł, nie widziałem na forum ( może nie ma a może nie zauważyłem) żadnej wzmianki o forum dla zwykłych graczy, przydało by sie coś takiego, moim zdaniem jest to nawet niezbędne !
Sojusz założycielskie są już znane. A z tego co przeczytałem głównymi założeniami Unii będzie:
1.Wzajemna pomoc (militarna, ekonomiczna)
2.Wspomaganie najsłabszych członków Unii
3.Różnego rodzaju przyjacielskie porady i pomoc
mam racje czy coś pominąłem ?

Co do paktów też nic nie znalazlem, i stąd moje pytanie: czy jezeli jakis sojusz bedzie chciał podpisać pakty z innym (który nie jest członkiem Unii), to czy bedzie musiał dostać coś jak by "zgodę" naczelnej rady albo co? o wojny nie pytam bo to logiczne.
Moim zdaniem przydały by się też już prace nad nazwa i grafiką unii. Niby rzecz mało ważna, ale wbrew pozoram tego typu duperele są bardzo ważne Pomagaja lepiej wyobrazic sobie Unii jako juz istniejący twór. Co do rad, nie ma zadnego terminu, jest tylko spontan ( przynajmniej z tego co widze ;]). więc może przeprowadzic jakąś ankiete albo co kiedy kto ma czas, u mnie w soju istnieje cos takiego jak rada sojuszu. Odbywa się ona co tydzień i omawiamy na niej wszystkie ważne dla soja sprawy. Bardzo dobrze by było wprowadzic cos takiego tutaj, spotykamy sie danego dnia o danej godzinie na gg badz na chacie i juz.

Jezeli coś juz było mówione i podjęta inne decyzje niz proponowane przeze mnie pomysły to przerpaszam jak pisalem wczesniej, jest u was od niedawna.

Offline

 

#19 2011-02-09 18:52:03

 [K B]leyto

Administrator

6284866
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: CZYM JEST UNIA

Wznawiam wołanie na temat unii. Nie zawieszam i proszę zainteresowane poważnie sojusze o odpowiedz. Jak było pisane wyżej odpowiadam mianowicie sprawa najważniejsza być może niewiadoma. Jeśli ktoś podpisze pakt z sojuszem z poza unii oni się z niego wywiązują. Chyba że sojusz będący w unii znacznie ucierpiał w wyniku wojny, paktu w tedy wydaje mi się iż unia winna być pomóc.

Liczę na 7 dniowy okres odpowiedzi odnośnie zainteresowania unią


Jakie założenie masz?? proste.. Walczyć i wygrywać....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl www.poke-serwis.pun.pl www.straznicyasgaardu.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.kosmetologia2010w1.pun.pl