UNIA GALAXY

Forum sojuszy należących w UNII

Ogłoszenie

!Nowe ustalenia od Senrix'a i Harry'ego ;) !
Forum : Sprawy Bieżące ----> I Zlot Założycielski Unii. Dyskusja o tym czym ma być unia.

#1 2010-12-14 01:17:09

[CnT] Krey

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 2
Punktów :   

Poznajmy się

Jak w temacie. Jestem z wami od niedawna, więc miło by było zebym wiedział kto siedzi po drugiej stronie ekranu . Oczywiscie jezeli bedziemy sie lepiej znac, unia bedzi elepiej dzialac Może wiekszości się znacie ale ja nie wiem o was prawie nic

Co do mnie, nazywam się Artur, jestem jeszcze gówniarz bo dopiero 2 klasa LO. Założyciel CnT, grałem juz kiedys w OG na uni, wraz z kumplem prowadzilismy sojusz top 50. niestety nie pamietam ilosc pkt, lecz milo wspominam atak 19 GŚ który udało mi się odepchnąć Co do zainteresowań, jestem wielkim miłosnikiem surwiwalu oraz historii ( okres I WS - 20 lecie miedzy wojenne - II WS), zamierzam także związać moja przyszłość z tym przedmiotem, nie mysle tutaj o karierze historyka ! Bardzo lubie tez grac na gitarce, niestety przez chorobe (cukrzyca)  na ktora zapadlem majac 11 lat jest troche ciezko - niestety skracaja mi sie sciegna i ciezko jest czasem zlapac dany akord . Co do muzyki to głownie metal, jak i rock ( głownie klasyki - te swiatowe jak i Polskie) Nie pogardze też starym Polskim HH, reggae i bluesem, ulubony zespoł to oczywiście Dżem ;].

Mam nadzieje Panowie ze podsunąłem dobry pomysł

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutorpgarena.pun.pl www.kp500.pun.pl www.udc.pun.pl www.studniowka2011.pun.pl www.naruto--fun.pun.pl